Oplaadpunt voor budgetkaarten
Je hebt schulden bij een commerciële energieleverancier?
(Electrabel, Nuon, Luminus,…)
Je bent klant bij de sociale leverancier Eandis?
Je hebt als klant bij Eandis een schuld van 150 euro of meer?
Dan wordt de plaatsing van een budgetmeter verplicht.
De budgetmeter wordt door Eandis samen met jou bij jou thuis geplaatst.
Wat is een budgetmeter?
Een budgetmeter is een toestel dat toelaat het verbruik van elektriciteit thuis via een systeem van voorafbetalingen te volgen.
Hoe werkt de budgetmeter?
De klant laadt op voorhand een betaalkaart op. Deze klant verbruikt dan voor het opgeladen bedrag elektriciteit aan het volle vermogen. De klant betaalt dus enkel de werkelijk verbruikte energie.
Het OCMW heeft ook een oplaadpunt voor de budgetmeterkaarten.
Het oplaadpunt voor de budgetmeterkaarten van het OCMW is open elke werkdag van 13.15 tot 15.30 uur, behalve op donderdag. Op donderdag is het oplaadpunt enkel open van 17 tot 18.30 uur. Vrijdagvoormiddag is het oplaadpunt ook open van 9 tot 11.30 uur
De budgetmeter wordt tijdelijk geplaatst.
Heb je al je energieschulden afbetaald, dan wordt je verplicht terug over te gaan naar een commerciële leverancier.
Tenzij je geen toegang meer vindt in de commerciële sector om je in het verleden schulden maakte bij verschillende commerciële leveranciers. Dan bij blijf je klant van Eandis en blijft de budgetmeter actief.
Algemene energievragen:
elke werkdag van 9 tot 11.30 uur
en donderdagavond van 17 u tot 18.30 uur.
Zie ook:
Hoofdkantoor
Sociale dienst
Lange Schipstraat 27
2800 Mechelen
015 44 51 11
socialedienst@ocmwmechelen.be

