Deelnemende ploegen Sporten onder den Toren 2019

Alle volleybalploegen die ingeschreven zijn én betaald hebben, vind je hieronder terug.

 Bedrijventornooi -  donderdag

  1. De Lijn
  2. ON Semiconductor
  3. Tui Specialist
  4. Tui Zaventem
  5. Chep
  6. KBC
  7. Rovana
  8. ElectroShocks
  9. Omni Care Consult
  10. HTMS
  11. PZ 1
  12. PZ 2
  13. Joosconsulting 1
  14. Joosconsulting 2
  15. BDO Crossroads 1
  16. BDO Crossroads 2
  17. Studio 100
  18. Biocartis 1
  19. Maes radler 1
  20. Maes radler 2 
  21. Maes radler 3
  22. Yokogawa
  23. KPMG
  24. Cargill 1
  25. Cargill 2
  26. Deme
  27. Gonthier
  28. Sarens Team
  29. G-Company

 Bedrijventornooi -  vrijdag 

  1. CMI
  2. Wegenbouwers
  3. Continental
  4. Crelan
  5. Belven
  6. SBS Skillbuilders
  7. Axxes 1
  8. Axxes 2
  9. QBD
  10. PRA Health Siences
  11. AGT Peeters
  12. Joker
  13. Hifferman
  14. Malines group
  15. Eneco 1
  16. Eneco 2
  17. Biocartis 2
  18. Reynaers 1
  19. Reynaers 2
  20. Reynaers 3
  21. Darwin
  22. Finch
  23. Sodexo
  24. Cummins 1
  25. Cummins 2
  26. Cummins 3

 

 

 Recreantentornooi -  zaterdag

  1. Beach for nature
  2. Goka Refurbished
  3. Machelen Mikst
  4. Circus Katelijne
  5. SAVA
  6. Power Express
  7. One Team
  8. SMASH
  9. KSA Mechelen
  10. Bonoblok 1
  11. Bonoblok 2
  12. Volley Leest
  13. DE GSF weer!
  14. Bavo beachteam
  15. Bompi en de hevercrew
  16. Real Heffen
  17. No volley, no glory
  18. Semper gaudium
  19. Komform 
  20. Gvm Maneblussers
  21. Het familieploegske
  22. IPA 1
  23. IPA 2
  24. Forza reunited
  25. De Lammeerekes
  26. De Tramboerekes
  27. Lichtpunt
  28. De Bende van den Acro
  29. Melbronx
  30. M&V Allstars
  31. M&V Superstars
  32. De balletvrienden van Terhagen
  33. Drop
  34. Bar popular
  35. De beire
  36. FC Ieper

 Landelijk tornooi dames- zondag

  1. Ceulemans - Lardaux 
  2. Clarebout - Van Campenhout
  3. Struyf - Buelens
  4. Strijkveen - America
  5. Lemberechts - Van Vlasselaer
  6. Boedt- Hendrix
  7. Vandesteene - Catry
  8. Cosemans- Thys

 Landelijk tornooi heren- zondag

  1. De Sloovere - De Sloovere 
  2. Venken - De Rijck 
  3. Wolters - Christiaansen
  4. Buelens - Leroy
  5. Verhoeven - Luytens
  6. Geysen - Geukens
  7. Colson - Colson
  8. Snyders - Vanderschueren
  9. Kermans - Deruyck
  10. De Vries - Pawlikowski
  11. Geypens - Van Laethem

Provinciaal tornooi dames - zondag

  1. All4one
  2. Die van 't zand
  3. De Fonkies
  4. Block 'n Roll
  5. Nelson en de mandala's
  6. Tofste ploeg van 't stad

Provinciaal tornooi heren - zondag

  1. Strand Vlugbal
  2. Jong Edegem
  3. Dekimo Beton
  4. Cirkus Katelijne
  5. Devarwaere & Co
  6. Mavericks Beach