Mechelse Ouderverenigingen zijn verenigingen

  • waarvan de leden voornamelijk ouderen zijn
  • die zich rechtstreeks en uitsluitend tot ouderen richten
  • En die zich aansluiten bij en actief (willen) zijn in het Team Verenigingen van de Mechelse Ouderenraad.

Op 20.12.2021 werd het nieuwe subsidiereglement goedgekeurd door de Stad Mechelen.

 

Grijze Geuzen Mechelen

Rita Drieghe 015 21 85 21
T 015 21 24 71
E grijzegeuzen@vrijzinnigmechelen.be
W Website

GroenPlus Mechelen

Anjes Dierens
T 0477 72 70 52
Eanjes.dierens@gmail.com 
W Website

Korneel Leest

Gerda Van den Broeck
T 015 43 34 95
E vanpraetdg@gmail.com
W Website

Neos Mechelen

Frans Verheyden
T 015 41 87 45
E on5go@skynet.be
W Website

OKRA Mechelen

Okra Mechelen bestaat uit heel wat lokale afdelingen. Het centrale secretariaat voor de regio vind je hier.

Okra Academie Mechelen

Rita Van der Auwera
T 015 33 68 08
E ritavdau@gmail.com

Okra Dijle – Mechelen

Lutgarde Redant
T 015 26 18 98
E lutgarde.redant@telenet.be
W Website

Okra Heffen

Wilfried Biesemans
T 015 27 70 20
E w.biesemans@skynet.be
W Website

Okra Hombeek

Donald Verlinden
T 015 41 75 30
E donald.verlinden@telenet.be
W Website

Okra Leest

Vic Smets
T 0474 96 18 23
E smets.vic@telenet.be
W Website

Okra Libertus

Roger De Backer
T 0486 39 82 31
E r.de.backer2@telenet.be
W Website

Okra Mechelen centrum

Anne – Marie Courtois
T 015 26 04 69
E okra.trefpunt.mechelen.centrum@outlook.com
W Website

Okra Mechelen Coloma

Jenny De Buck
T 0474 96 18 23
E jennydebuck@hotmail.com
W Website

Okra Mechelen Noord

Edith Verheyen
T 015 20 67 77
E edith.verheyen@pandora.be
W Website

Okra Muizen

Marie-Louise Schoovaerts
T 015 41 77 35
E okra.muizen@gmail.com
W Website

Okra Sint-Jan Berchmans Mechelen

Christiane Kusseneer T 03 344 66 45
Philippe Driesens T 015 411 110
E christiane.kusseneers@telenet.be

Okra Sint-Pieter

Willi Van den Wijgaert
T 0496 78 31 03
W Website

Seniorenorkest Mechelen

Michel Guns
T 015 75 21 43
E michel.guns@telenet.be
W Website

S-Plus Mechelen

Bob Velleman
T 015 20 20 35
E bob.velleman@skynet.be
W Website

Vief Mechelen

Jeannine Van de Put
T 015 41 40 45
E Jeannine.vandeput@telenet.be
W Website