Met ingang van 1 januari 2017:

Raadvoorzitter

Koen Anciaux 

Vld-groen-m+

Zittingsdag:  enkel na afspraak
T 015 44 51 01 
F 015 44 51 05
E koen.anciaux@mechelen.be
Adres: Sociaal Huis, Lange Schipstraat 27, 2800 Mechelen
Bevoegd voor:

  • Sociaal Huis
  • Welzijn / Sociale Zaken
  • Senioren / Personen met een handicap
  • Kinderopvang

Raadsleden

Anne Berghmans 

Vld-groen-m+

Beukeboomstraat 2, 2800 Mechelen (Muizen)
anne.berghmans@sociaalhuismechelen.be 

  • Bijzonder comité Sociale Zaken (bc SZ)
  • Bijzonder comité Ouderenzorg (bc OZ)
  • Bijzonder comité Welzijn
  • Bijzonder comité Veiligheid, Financiën en Algemene zaken

Frie Niesten 

Vld-groen-m+

Brusselsesteenweg 50, 2800 Mechelen                                     E frie.niesten@sociaalhuismechelen.be 

  • Vast Bureau (VB)
  • Bijzonder Comité Ouderenzorg (bc OZ) 
  • Bijzonder comité Veiligheid, Financiën en Algemene zaken

Kathleen De Wolf 

Vld-groen-m+

Oude Leestsebaan 69, 2800 Mechelen 
E kathleen.dewolf@sociaalhuismechelen.be

  • Bijzonder comité Sociale Zaken (bc SZ) 
  • Bijzonder comité Ouderenzorg (bc OZ) 
  • Bijzonder comité Welzijn
  • Bijzonder comité Veiligheid, Financiën en Algemene zaken

Patricia Verbeeck 

Vld-groen-m+

Brusselpoortstraat 14, 2800 Mechelen 
E patricia.verbeeck@sociaalhuismechelen.be 

  • Bijzonder comité Sociale Zaken (bc SZ) 
  • Bijzonder comité Welzijn

Hilde Baetens 

N-VA

Electriciteitsstraat 27/801, 2800 Mechelen                 E hilde.baetens@sociaalhuismechelen.be

  • Bijzonder comité Ouderenzorg (bc OZ) 
  • Bijzonder comité Welzijn
  • Bijzonder comité Veiligheid, Financiën en Algemene zaken

Katy Mariëns 

N-VA

Grote Mierenstraat 15, 2801 Mechelen                        E katy.mariens@sociaalhuismechelen.be

  • Vast Bureau (VB)
  • Bijzonder comité Sociale Zaken (bc SZ) 

Tom Geys 

N-VA

Vennecourtlaan 1, 2812 Muizen                                          E tom.geys@sociaalhuismechelen.be

  • Bijzonder comité Sociale Zaken (bc SZ) 
  • Bijzonder comité Ouderenzorg (bc OZ) 
  • Bijzonder comité Welzijn
  • Bijzonder comité Veiligheid, Financiën en Algemene zaken

Eduard Leemans 

CD&V

Brusselsesteenweg 423, 2800 Mechelen
E  ward.leemans@sociaalhuismechelen.be

  • Vast Bureau (VB)    
  • Bijzonder Comité Sociale Zaken (bc SZ)

Peggy Ghekiere

CD&V 

Coxiestraat 3/101, 2800 Mechelen

E peggy.ghekiere@sociaalhuismechelen.be

  • Bijzonder comité Ouderenzorg (bc OZ) 
  • Bijzonder comité Welzijn
  • Bijzonder comité Veiligheid, Financiën en Algemene zaken

Sophie Bollen 

sp.a

Voetbalstraat 110, 2812 Mechelen                              E sophie.bollen@sociaalhuismechelen.be

  • Bijzonder comité Sociale Zaken (bc SZ) 

Indrani Muyldermans

sp.a

Ontvoeringsplein 11/302, 2800 Mechelen 

E  indrani.muyldermans@sociaalhuismechelen.be

  • Bijzonder comité Ouderenzorg (bc OZ) 
  • Bijzonder comité Welzijn
  • Bijzonder comité Veiligheid, Financiën en Algemene zaken

Ingrid Kluppels

VB

Ter Doncklaan 41, 2812 Mechelen                             E ingrid.kluppels@sociaalhuismechelen.be

Secretaris

Jan Bal 

T 015 44 51 11
E jan.bal@sociaalhuismechelen.be

Financieel beheerder

Ann Gods 

T 015 44 51 11
E ann.gods@sociaalhuismechelen.be