Gazet van Antwerpen - Het Nieuwsblad - De Standaard

 
Algemeengvaregiomechelen@concentra.be   
Algemeenmechelen@nieuwsblad.be  
Algemeendsregio@standaard.be  
Leo De Nijnleo.de.nijn@telenet.be0475 89 26 83 
Juliaan Deleebeeckjuliaan.deleebeeck@telenet.be015 61 33 43
0477 18 27 36
 
Guerline Dumontguerlinedumont@hotmail.com0477 30 50 99 
Patrick Hattori (vaste fotograaf)hattori.patrick@gmail.com0472 91 52 13 
Rondom Mecheleneditie.mechelen@rondom.be  
Bert Provoostbprovoost@concentra.be 0479 31 22 59 
Sven Van Haezendoncksven.vanhaezendonck@gazetvanantwerpen.be0479 97 20 90 
Algemeensven.vanhaezendonck@mediahuis.be  
Stijn Van de Sandestijn.vandesande@hotmail.com0494 44 05 39 

Het Laatste Nieuws

 
Algemeenmechelen@hln.be   
Marc Aertsmarcaertsfoto@telenet.be0477 26 15 96 
Els Dalemanselsdalemans@yahoo.com0479 47 26 76 
Wannes Vansinawannes.vansina@telenet.be0486 86 80 83 
Antoon Verbeeckantoonverbeeck@msn.com0474 53 54 58 

Belga

 
Algemeenantwerpen@belga.be  
Katleen Vastiaukatleen.vastiau@telenet.be0486 42 74 43 
Kris Vanhouttekvh@belga.be  

Freelance journalisten voor diverse media

 
Pascale Devreepdv4u@telenet.be  
Christophe D'Huysserchristophe.dhuysser@gmail.com  
Fons Jacobsfons.jacobs@gmail.com015 61 56 98 
Erik Van Eyckenerik.vaneycken@telenet.be0473 94 77 86 

Deze Week/De Zondag (Roularta)

 
 Tom Vanden Berghetom.vanden.berghe@roularta.be  

Het Nieuws Vandaag

 
Stefaan Reuseredactie@hetnieuwsvandaag.be0475 43 10 07   

InVlaanderen.be

 
Ivo Schuermansredactie@invlaanderen.be0477 45 79 03  

Made in Mechelen

 
Algemeenredactie@madeinmechelen.be  
Leen De Moorleen.demoor@madeinmechelen.be0477 78 08 88 

Mechelen Blogt

 
Algemeenmechelenblogt@gmail.com  
Jan Smetsjanannemie@hotmail.com0473 62 29 78 
Christophe Netelschristophenetels@telenet.be0495 36 05 62 
Mark Van Mullemmark.van.mullem@telenet.be0486 36 43 11 

Mechelen Op Zijn Best

 
Eddy Verschuerenverschueren.eddy@gmail.com 0496 22 21 86 

As Gau Paust

 
Algemeenbartel.volckaert@gmail.com   

Stadsmagazine voor Groot Mechelen

 
Geert Bolléinfo@stadsmagazinemechelen.be 0495 38 39 39
015 43 22 66
 

Bouwkroniek

 
Filip Van der Linden / Eric Claesredactie@bouwkroniek.be0478 41 95 65 

Vlaanderen Vakantieland

 
Algemeeninfo@Vlaanderenvakantieland.be   

Kerknet

 
Algemeenkerknet@kerknet.be 03 210 08 26 
Hans Medarthans.medart@kerknet.be  

Kerk&leven

 
Tony Duponttony.dupont@kerknet.be  

Racing Mechelen

 
Fred Willemsfred.willems@racingmechelen.be0496 10 20 90 

Politie Mechelen-Willebroek communicatiecel

 
Algemeencommunicatie@politiemechelen.be  
Dirk Van de Sandedirk.vandesande@pzmewi.be015 46 40 10
0473 88 81 28
 

Maan TV

 
Paul Van Weldenpersdienst@telenet.be0475 27 66 30 
Paul Zwaanpaul@palm3.net0477 70 07 01 

Radio 2 - Antwerpen

 
Algemeenredactieantwerpen@radio2.be  
Dimitri Berlangerdimitriberlanger@gmail.com0474 55 76 57 
Kristel Mariënkristel.marien@vrt.be03 247 91 25 
Luc Milioluc.milio@vrt.be03 247 91 25 

Radio Opsinjoor

 
Algemeen radio@opsinjoor.be0499 75 72 03 (studio) 
Peter Sweeck 0475 58 31 88 

Stadsradio Vlaanderen

 
Geert Bolléinfo@stadsradiovlaanderen.be0495 38 39 39 

Radio Reflex

 
Algemeenredactie@radioreflex.be
info@radioreflex.be
015 21 85 96 (secretariaat)
015 21 25 35 (studio)
 
Bjorn Van Winbjorn.van.win@telenet.be0495 53 02 30 

RTV

 
Algemeenredactie@rtv.be 014 59 15 25 
Stefan Buelensstefan.buelens@rtv.be  
Niels Danielniels.daniel@rtv.be0472 82 10 97 
Farid Khetoutafarid.khetouta@rtv.be0475 53 14 41 
Jeroen Van der Auwerajeroen.van.der.auwera@rtv.be  
Els Van Hoveelsvanhove@rtv.be  

TV Mechelen

 
Algemeenredactie@tvmechelen.be   
Bert Vannotenbert@tvmechelen.be0476 59 48 00 

Thomas More afdeling Journalistiek

 
Iris De Rooveriris.deroover@thomasmore.be  
Lieve Roegierslieve.roegiers@thomasmore.be  

Mechelen in Beweging

 
Ninah Van Aelsteis175@euroimmostar.be0479 60 87 66 
Rudy Van Camprudy@mecheleninbeweging.be0475 64 60 44 

Trendhuis

 
Kevin Goossenskevin.goossens@trendhuis.be  

VOKA Mechelen

 
Jan Van de Poeljan.vandepoel@voka.be  0479 98 30 43 
Petra Van Bouwelenpetra.van.bouwelen@voka.be  

Cultuurraad

 
Donald Verlindendonald.verlinden@telenet.be015 41 75 30 
Marcel Kockenmarcel.kocken@pandora.be  

MO* magazine

Tine Danckaerstine.danckaers@mo.be