Gazet van Antwerpen / Het Nieuwsblad / De Standaard

 gvaregiomechelen@concentra.be  
 mechelen@nieuwsblad.be 
 dsregio@standaard.be 
Leo De Nijnleo.de.nijn@telenet.be0475 89 26 83
Juliaan Deleebeeckjuliaan.deleebeeck@telenet.be015 61 33 43 / 0477 18 27 36
Guerline Dumontguerlinedumont@hotmail.com0477 30 50 99
Patrick Hattori (vaste fotograaf)hattori.patrick@gmail.com0472 91 52 13
Rondom Mecheleneditie.mechelen@rondom.be 
Bert Provoostbprovoost@concentra.be 0479 31 22 59
Sven Van Haezendoncksven.vanhaezendonck@gazetvanantwerpen.be0479 97 20 90
 sven.vanhaezendonck@mediahuis.be   
   

Het Laatste Nieuws 

mechelen@hln.be  
Marc Aertsmarcaertsfoto@telenet.be0477 26 15 96
Els Dalemanselsdalemans@yahoo.com0479 47 26 76
Wannes Vansinawannes.vansina@telenet.be0486 86 80 83
Antoon Verbeeckantoonverbeeck@msn.com0474 53 54 58
   

Belga


antwerpen@belga.be 
Katleen Vastiaukatleen.vastiau@telenet.be0486 42 74 43
Kris Vanhouttekvh@belga.be 
   

Freelance journalisten voor diverse media


 
Pascale Devreepdv4u@telenet.be 
Christophe D'Huysserchristophe.dhuysser@gmail.com 
Fons Jacobsfons.jacobs@gmail.com015 61 56 98
Erik Van Eyckenerik.vaneycken@telenet.be0473 94 77 86
   

Deze Week/De Zondag(Roularta)

 
 Tom Vanden Berghetom.vanden.berghe@roularta.be 
   

Het Nieuws Vandaag

  
Stefaan Reuseredactie@hetnieuwsvandaag.be0475 43 10 07  
   

InVlaanderen.be

  
Ivo Schuermansredactie@invlaanderen.be0477 45 79 03 
   

Made in Mechelen

redactie@madeinmechelen.be 
Leen De Moorleen.demoor@madeinmechelen.be0477 78 08 88
   

Mechelen Blogt

mechelenblogt@gmail.com 
Jan Smetsjanannemie@hotmail.com0473 62 29 78
Christophe Netelschristophenetels@telenet.be0495 36 05 62
Mark Van Mullemmark.van.mullem@telenet.be0486 36 43 11
   

Mechelen Op Zijn Best

  
Eddy Verschuerenverschueren.eddy@gmail.com 0496 22 21 86
   

As Gau Paust

bartel.volckaert@gmail.com  
   
   

Stadsmagazine voor Groot Mechelen

 
 
Geert Bolléinfo@stadsmagazinemechelen.be 0495 38 39 39 / 015 43 22 66
   

Bouwkroniek

 
 
Lieven Van Den Bogaerdlieven@bouwkroniek.be0478 41 95 65
   

Publiq


 
Lene Ectorlene.ector@cultuurnet.be02 551 18 76
   

Vlaanderen Vakantieland

info@Vlaanderenvakantieland.be  
   

Kerknet

kerknet@kerknet.be 03 210 08 26
Hans Medarthans.medart@kerknet.be 
   

Kerk&leven


 
Tony Duponttony.dupont@kerknet.be 
   

Racing Mechelen


 
Fred Willemsfred.willems@racingmechelen.be0496 10 20 90
   

Politie Mechelen-Willebroek communicatiecel

 
communicatie@politiemechelen.be 
Dirk Van de Sandedirk.vandesande@pzmewi.be015 46 40 10 / 0473 88 81 28
   

Maan TV 

 
 
Paul Van Weldenpersdienst@telenet.be0475 27 66 30
Paul Zwaanpaul@palm3.net0477 70 07 01
   

Radio 2 - Antwerpen

 
redactieantwerpen@radio2.be 
Chris De Bruynchris_db_58@hotmail.com0476 54 39 00
Kristel Mariënkristel.marien@vrt.be03 247 91 25
Luc Milioluc.milio@vrt.be03 247 91 25
   

Radio Opsinjoor

 radio@opsinjoor.be0499 75 72 03 (studio)
Peter Sweeck 0475 58 31 88
   

Stadsradio Vlaanderen


 
Geert Bolléinfo@stadsradiovlaanderen.be0495 38 39 39
   

Radio Reflex

 
redactie@radioreflex.be / info@radioreflex.be015 21 85 96 (secretariaat) / 015 21 25 35 (studio)
Bjorn Van Winbjorn.van.win@telenet.be0495 53 02 30
   

RTV 

 
redactie@rtv.be 014 59 15 25
Stefan Buelensstefan.buelens@rtv.be 
Niels Danielniels.daniel@rtv.be0472 82 10 97
Farid Khetoutafarid.khetouta@rtv.be0475 53 14 41
Jeroen Van der Auwerajeroen.van.der.auwera@rtv.be 
Els Van Hoveelsvanhove@rtv.be 
   

TV Mechelen 

redactie@tvmechelen.be  
Bert Vannotenbert@tvmechelen.be0476 59 48 00
   

Thomas More afdeling Journalistiek

 
 
Iris De Rooveriris.deroover@thomasmore.be 
Lieve Roegierslieve.roegiers@thomasmore.be 
   

Mechelen in Beweging

 
 
Ninah Van Aelsteis175@euroimmostar.be0479 60 87 66
Rudy Van Camprudy@mecheleninbeweging.be0475 64 60 44
   

Trendhuis

 
 
Kevin Goossenskevin.goossens@trendhuis.be 
   

VOKA Mechelen

 
 
Jan Van de Poeljan.vandepoel@voka.be  0479 98 30 43
Petra Van Bouwelenpetra.van.bouwelen@voka.be 
   

Cultuurraad

 
 
Donald Verlindendonald.verlinden@telenet.be015 41 75 30
Marcel Kockenmarcel.kocken@pandora.be