Gepubliceerd op:
6
juni
2025

Ook op zondag 6 juli maken we shoppers gelukkig in Mechelen. Vele winkels zijn open van 13 tot 18u, want het is alweer een nieuwe koopzondag én het zijn solden. De zomersolden starten op 1 juli.

Op zondag 6 juli zijn vele winkels open van 13 tot 18 uur. Kom winkelen in Mechelen en wie weet vind je een nieuwe zomerse aankoop in korting? De zomersolden starten op dinsdag 1 juli. Heel de maand juli kan je koopjes scoren.

Geniet van een gezellige dag met een terrasje in de zon én van het shoppen natuurlijk. Van trendy boetieks tot kleine, onafhankelijke winkels en grote modeketens, in Mechelen vind je het allemaal. Have fun!

Tussen of na het shoppen zin in een leuke activiteit, met of zonder kinderen? Bezoek de Zomerkermis op de Mechelse Grote Markt. De kermis staat er van woensdag 25 juni tot en met vrijdag 11 juli.

Parkeer je auto gratis aan de rand van de stad en neem een shuttlebusje of de bootshuttle naar het centrum. Zo makkelijk is shoppen in Mechelen met de Shopping Shuttle

Of reis voordelig naar Mechelen met de bus. Op zaterdag en koopzondagen kan je met het Shopping Biljet voor slechts 2 euro heen en terug op alle directe lijnen van en naar Mechelen. Je koopt het biljet op de website van De Lijn of sms't MECHELENSHOPPING naar 4884.

Alle info over vervoer en parkeren