SOMERS Bart

Titelvoerend voorzitter vast bureau 
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
bart.somers@mechelen.be 

Somers Bart

VANDERSMISSEN Alexander

Waarnemend voorzitter vast bureau 
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
alexander.vandersmissen@mechelen.be

Vandersmissen Alexander

BLAVIER Fabienne

Voorzitter raad voor maatschappelijk welzijn 
VLD-Groen-M+
Battelsesteenweg 264, 2800 Mechelen
fabienne.blavier@mechelen.be 

Fabienne BLAVIER

PRINCEN Patrick

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
patrick.princen@mechelen.be 

Fabienne BLAVIER

GEYPEN Greet

Lid vast bureau 
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
greet.geypen@mechelen.be 

Geypen Greet

DE BIE Marina

Lid vast bureau 
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
marina.debie@mechelen.be 

De Bie Marina

ANCIAUX Koen

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
koen.anciaux@mechelen.be 

Anciaux Koen

SIFFER Björn

Lid vast bureau 
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
bjorn.siffer@mechelen.be 

Siffer Björn

LABSIR Abdrahman

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis -Grote Markt 21, 2800 Mechelen
abdrahman.labsir@mechelen.be  

Labsir Abdrahman

VANMARCKE Vicky

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
vicky.vanmarcke@mechelen.be  

Vicky Vanmarcke

DE FRANCESCO Gabriella

Lid vast bureau en voorzitter bijzonder comité sociale dienst 
VLD-Groen-M+
p/a Lange Schipstraat 27, 2800 Mechelen
gabriella.defrancesco@mechelen.be  

De Francesco Gabriella

CREYELMAN Frank

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
Vlaams Belang
Wupstraat 34, 2812 Muizen - Mechelen
frank.creyelman@mechelen.be 

Creyelman Frank

HENDRICKX Marc

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
N-VA
Leegheid 14, 2800 Mechelen
marc.hendrickx@mechelen.be 

Hendrickx Marc

DELEUS Stefaan

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
CD&V
Hombekerkouter 108, 2811 Hombeek - Mechelen
stefaan.deleus@mechelen.be

Deleus Stefaan

 FRANÇOIS Catherine

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
Vlaams Belang
Laurierlaan 2/A, 2812 Muizen - Mechelen
catherine.francois@mechelen.be 

François Catherine

GEYS Karel

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
sp.a
Maalderijstraatje 4/201, 2800 Mechelen
karel.geys@mechelen.be 

Geys Karel

RIFFI Hamid

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
CD&V
Antwerpsesteenweg 151, 2800 Mechelen
hamid.riffi@mechelen.be 

Riffi Hamid

CALVO Kristof

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Stationsstraat 6, 2800 Mechelen
kristof.calvo@mechelen.be 

Calvo Kristof

KESTENS Tom

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
VLD-Groen-M+
Doornenstraat 6, 2800 Mechelen
tom.kestens@mechelen.be 

Kestens Tom

EL BOUSSAADANI Zineb

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
VLD-Groen-M+
Koning Albertstraat 1, 2800 Mechelen 
zineb.elboussaadani@mechelen.be 

El Boussaadani Zineb

KUCAM Melikan

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
N-VA
Maasstraat 30, 2800 Mechelen
melikan.kucam@mechelen.be 

Kucam Melikan

BENNASSER Farid

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
sp.a
Voldersstraat 37, 2800 Mechelen
farid.bennasser@mechelen.be 

Bennasser Farid

VERBERGT Jan

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
N-VA
Kattestraat 2 bis, 2811 Hombeek - Mechelen
jan.verbergt@mechelen.be  

Verbergt Jan

VAN DEN BRANDE Tine

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
VLD-Groen-M+
Tessestraat 3 / GVL1, 2800 Mechelen
tine.vandenbrande@mechelen.be  

Van den Brande Tine

HOPF Kerstin

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
N-VA
Auwegemvaart 80, 2800 - Mechelen
kerstin.hopf@mechelen.be

 

PERDAENS Freya

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
N-VA
Zemstseweg 20, 2811 Hombeek - Mechelen
freya.perdaens@mechelen.be 

Perdaens Freya

DELVOYE Anne

Lid raad voor maatschappelijk welzijn 
N-VA
Baron Eduard Empainlaan 100, 2800 Mechelen
anne.delvoye@mechelen.be

Delvoye Anne

KLUPPELS Ingrid

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
Vlaams Belang
Ter Doncklaan 41, 2812 Muizen - Mechelen
ingrid.kluppels@mechelen.be  

Kluppels Ingrid

DELANOEIJE Bert

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Muizenhoekstraat 29, 2812 Muizen - Mechelen
bert.delanoeije@mechelen.be 

Delanoeije Bert

INDIGNE Pia

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
IJzerenleen 37, 2800 Mechelen
pia.indigne@mechelen.be  

Indigne Pia

DELRUE Klaas

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Grote Nieuwedijkstraat 193, 2800 Mechelen
klaas.delrue@mechelen.be  

Delrue Klaas

ORLIANS Arthur

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Elfenstraat 32, 2800 Mechelen
arthur.orlians@mechelen.be

Orlians Arthur

EL MORABET Faysal

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Mechelsbroekstraat 11, 2800 Mechelen
faysal.elmorabet@mechelen.be  

El Morabet Faysal

WALSCHAERS Mats

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
De Noterstraat 31, 2800 Mechelen
mats.walschaers@mechelen.be  

Walschaers Mats

LECLEF Charles

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Guido Gezellelaan 49, 2800 Mechelen
charles.leclef@mechelen.be  

Leclef Charles

RABAU Rina

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Grote Nieuwedijkstraat 105, 2800 Mechelen
rina.rabau@mechelen.be  

Rabau Rina

WILLEMSEN Maxine

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Dijle 15, 2800 Mechelen
maxine.willemsen@mechelen.be  

Willemsen Maxine

OKMEN Elisabet

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Voldersstraat 51, 2800 Mechelen
elisabet.okmen@mechelen.be

Okmen Elisabet

TUYPENS Dirk

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
PVDA
Velkgerstraat 42, 2800 Mechelen
dirk.tuypens@mechelen.be  

Tuypens Dirk

SELLESLAGH Yves

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
N-VA
Fazantenstraat 21, 2800 Mechelen
yves.selleslagh@mechelen.be 

Selleslagh Yves

VAN DEN BOSCH Kenzo

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
Vlaams Belang
Dageraadstraat 56/102, 2800 Mechelen
kenzo.vandenbosch@mechelen.be

Kenzo Van den Bosch

VERBEURGT Thijs

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
sp.a
Ontvoeringsplein 11/502, 2800 Mechelen
thijs.verbeurgt@mechelen.be

Kenzo Van den Bosch

HADNAN Zohra

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
CD&V
Vinkstraat 28, 2811 Mechelen-Leest
zohra.hadnan@mechelen.be

LAGA Erik

Algemeen directeur 
p/a Grote Markt 21, 2800 Mechelen
erik.laga@mechelen.be 

Laga Erik

BAL Jan

Adjunct-algemeendirecteur
p/a Grote Markt 21, 2800 Mechelen
jan.bal@mechelen.be 

Bal Jan

SCHAERLAECKEN Henri

Financieel directeur 
p/a Grote Markt 21, 2800 Mechelen
henri.schaerlaecken@mechelen.be