Somers Bart SOMERS Bart

Titelvoerend voorzitter vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
bart.somers@mechelen.be


Vandersmissen Alexander VANDERSMISSEN Alexander

Waarnemend voorzitter vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
alexander.vandersmissen@mechelen.be


Fabienne BLAVIER BLAVIER Fabienne

Voorzitter raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Battelsesteenweg 264, 2800 Mechelen
fabienne.blavier@mechelen.be


Patrick Princen PRINCEN Patrick

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
patrick.princen@mechelen.be


Geypen Greet GEYPEN Greet

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
greet.geypen@mechelen.be


De Bie Marina DE BIE Marina

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
marina.debie@mechelen.be


Anciaux Koen ANCIAUX Koen

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
koen.anciaux@mechelen.be


Siffer Björn SIFFER Björn

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
bjorn.siffer@mechelen.be


Labsir Abdrahman LABSIR Abdrahman

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis -Grote Markt 21, 2800 Mechelen
abdrahman.labsir@mechelen.be 


Vicky Vanmarcke VANMARCKE Vicky

Lid vast bureau
VLD-Groen-M+
p/a stadhuis-Grote Markt 21, 2800 Mechelen
vicky.vanmarcke@mechelen.be 


De Francesco Gabriella DE FRANCESCO Gabriella

Lid vast bureau en voorzitter bijzonder comité sociale dienst
VLD-Groen-M+
p/a Lange Schipstraat 27, 2800 Mechelen
gabriella.defrancesco@mechelen.be 


Creyelman Frank CREYELMAN Frank

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
Vlaams Belang
Wupstraat 34, 2812 Muizen - Mechelen
frank.creyelman@mechelen.be


Hendrickx Marc HENDRICKX Marc

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
N-VA
Leegheid 14, 2800 Mechelen
marc.hendrickx@mechelen.be


Deleus Stefaan DELEUS Stefaan

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
CD&V
Hombekerkouter 108, 2811 Hombeek - Mechelen
stefaan.deleus@mechelen.be


François Catherine  FRANÇOIS Catherine

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
Vlaams Belang
Laurierlaan 2/A, 2812 Muizen - Mechelen
catherine.francois@mechelen.be


Geys Karel GEYS Karel

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
Vooruit
Maalderijstraatje 4/201, 2800 Mechelen
karel.geys@mechelen.be


Riffi Hamid RIFFI Hamid

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
CD&V
Antwerpsesteenweg 151, 2800 Mechelen
hamid.riffi@mechelen.be


Calvo Kristof CALVO Kristof

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Stationsstraat 6, 2800 Mechelen
kristof.calvo@mechelen.be


El Boussaadani Zineb EL BOUSSAADANI Zineb

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Koning Albertstraat 1, 2800 Mechelen
zineb.elboussaadani@mechelen.be


Kucam Melikan KUCAM Melikan

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
N-VA
Maasstraat 30, 2800 Mechelen
melikan.kucam@mechelen.be


Bennasser Farid BENNASSER Farid

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
Vooruit
Voldersstraat 37, 2800 Mechelen
farid.bennasser@mechelen.be


Verbergt Jan VERBERGT Jan

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
N-VA
Kattestraat 2 bis, 2811 Hombeek - Mechelen
jan.verbergt@mechelen.be 


Den Roover Katleen

DEN ROOVER Katleen

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
N-VA
Pastinaakhof 15,
2800 Mechelen
katleen.denroover@mechelen.be


Van den Brande Tine

VAN DEN BRANDE Tine

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Zoutwerf 8/B3, 2800 Mechelen, 2800 Mechelen
tine.vandenbrande@mechelen.be 

 


Kerstin HopfHOPF Kerstin

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
N-VA
Auwegemvaart 80, 2800 - Mechelen
kerstin.hopf@mechelen.be


Perdaens Freya PERDAENS Freya

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
N-VA
Zemstseweg 20, 2811 Hombeek - Mechelen
freya.perdaens@mechelen.be


Kluppels Ingrid KLUPPELS Ingrid

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
Vlaams Belang
Ter Doncklaan 41, 2812 Muizen - Mechelen
ingrid.kluppels@mechelen.be 


Delanoeije Bert DELANOEIJE Bert

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Muizenhoekstraat 29, 2812 Muizen - Mechelen
bert.delanoeije@mechelen.be


Indigne Pia INDIGNE Pia

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
IJzerenleen 37, 2800 Mechelen
pia.indigne@mechelen.be 


Delrue Klaas DELRUE Klaas

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Grote Nieuwedijkstraat 193, 2800 Mechelen
klaas.delrue@mechelen.be 


Orlians Arthur ORLIANS Arthur

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Elfenstraat 32, 2800 Mechelen
arthur.orlians@mechelen.be


El Morabet Faysal EL MORABET Faysal

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Mechelsbroekstraat 11, 2800 Mechelen
faysal.elmorabet@mechelen.be 


Walschaers Mats WALSCHAERS Mats

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
De Noterstraat 31, 2800 Mechelen
mats.walschaers@mechelen.be 


Leclef Charles LECLEF Charles

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Guido Gezellelaan 49, 2800 Mechelen
charles.leclef@mechelen.be 


Rabau Rina RABAU Rina

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Grote Nieuwedijkstraat 105, 2800 Mechelen
rina.rabau@mechelen.be 


Willemsen Maxine WILLEMSEN Maxine

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Dijle 15, 2800 Mechelen
maxine.willemsen@mechelen.be 


Okmen Elisabet OKMEN Elisabet

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Voldersstraat 51, 2800 Mechelen
elisabet.okmen@mechelen.be


Tuypens Dirk TUYPENS Dirk

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
PVDA
Velkgerstraat 42, 2800 Mechelen
dirk.tuypens@mechelen.be 


Selleslagh Yves SELLESLAGH Yves

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
N-VA
Fazantenstraat 21, 2800 Mechelen
yves.selleslagh@mechelen.be


Kenzo Van den Bosch VAN DEN BOSCH Kenzo

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
Vlaams Belang
Dageraadstraat 56/102, 2800 Mechelen
kenzo.vandenbosch@mechelen.be


Thijs Verbeurgt VERBEURGT Thijs

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
Vooruit
Ontvoeringsplein 11/502, 2800 Mechelen
thijs.verbeurgt@mechelen.be


hadnan zohra HADNAN Zohra

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
CD&V
Vinkstraat 28, 2811 Mechelen-Leest
zohra.hadnan@mechelen.be


Shanna JacopsJACOPS Shanna

Lid raad voor maatschappelijk welzijn
VLD-Groen-M+
Winketkaai 33, 2800 Mechelen
shanna.jacops@mechelen.be


Laga Erik LAGA Erik

Algemeen directeur
p/a Grote Markt 21, 2800 Mechelen
erik.laga@mechelen.be


VAN CAMPENHOUT Katia

Financieel directeur
p/a Grote Markt 21, 2800 Mechelen
katia.vancampenhout@mechelen.be