Bart Somers - Burgemeester

portretfoto Bart Somers

Zittingsdag: vrijdag van 17 tot 18.30u (enkel na afspraak)
T kabinet: 015 29 78 01
E burgemeester@mechelen.be
Bevoegd voor:

  • Politie
  • Brandweer
  • Veiligheid
  • Algemeen Beleid
  • Communicatie en citymarketing

 

 

Marc Hendrickx - Eerste schepen

portretfoto Marc Hendrickx

Zittingsdag: maandag van 17 uur tot 18 uur (enkel na afspraak)
T kabinet: 015 29 77 04
E: marc.hendrickx@mechelen.be
Bevoegd voor:

  • Burgerzaken
  • Diversiteit
  • Integratie
  • Gelijke kansen
  • Emancipatie
  • Onderwijs
  • Juridische zaken

 

 

Walter Schroons - Tweede schepen

portretfoto Walter Schroons

Zittingsdag: enkel na afspraak
T kabinet: 015 29 76 40
E walter.schroons@mechelen.be
Bevoegd voor:

  • Financiën
  • Sport

 

 

Greet Geypen - Derde schepen

portretfoto Greet Geypen

Zittingsdag: enkel op afspraak
T kabinet: 015 29 75 13
E greet.geypen@mechelen.be
Bevoegd voor:

  • Ruimtelijke ordening & stedenbouw
  • Wonen
  • Stadsvernieuwing
  • Vastgoedbeleid
  • Monumentenzorg
  • Landbouw
  • Jeugd en Gezin

 

 

Marina De Bie - Vierde schepen

portretfoto Marina De Bie

Zittingsdag: enkel na afspraak
T kabinet: 015 29 76 18
E marina.debie@mechelen.be
Bevoegd voor:

  • Leefmilieu
  • Natuur- en groenontwikkeling
  • Klimaat
  • Duurzaamheid
  • Energie
  • Mobiliteit
  • Mondiaal beleid
  • Personeel

 

Katleen Den Roover - Vijfde schepen

portretfoto Katleen Den Roover

Zittingsdag: woensdag van 17 tot 18 uur (enkel na afspraak)
T kabinet: 015 29 76 60
E katleen.denroover@mechelen.be
Bevoegd voor:

  • Wijk- en Dorpszaken
  • Werk
  • Economie
  • Sociale Economie

 

 

Björn Siffer - Zesde schepen

portretfoto Björn SifferZittingsdag: woensdag 17u - 18u (op afspraak)
T. 015 29 78 21
Ebjorn.siffer@mechelen.be
Bevoegd voor:

  • Cultuur
  • mmMechelen Feest
  • Kunstonderwijs
  • Toerisme

 

 

Christiaan Backx - Zevende schepen

Zittingsdag: enkel na afspraakportretfoto Christiaan Backx

T kabinet: 015 29 76 20
E christiaan.backx@mechelen.be
Bevoegd voor:

  • Openbare werken

 

 

 

Stefaan Deleus - Achtste schepen

portretfoto Stefaan Deleus

Zittingsdag: enkel na afspraak
T kabinet: 015 29 76 15
E stefaan.deleus@mechelen.be
Bevoegd voor:

  • Preventie
  • ICT
  • Administratieve vereenvoudiging
  • Nekkerhal

 

 

Koen Anciaux - Schepen - Voorzitter Sociaal Huis

portretfoto Koen Anciaux

 

Zittingsdag:  enkel na afspraak
015 44 51 01 
015 44 51 05
E koen.anciaux@mechelen.be
Adres: Sociaal Huis, Lange Schipstraat 27, 2800 Mechelen
Bevoegd voor:

  • Sociaal Huis
  • Welzijn / Sociale Zaken
  • Senioren / Personen met een handicap
  • Kinderopvang

 

 

Erik Laga - Stadssecretaris

portretfoto Erik Laga

Spreekuur: enkel na afspraak
T 015 29 78 03
E erik.laga@mechelen.be

 

 

 

 

Feedback over de website

Opmerkingen over de website? Laat het ons weten.